Vasario 14-oji vieniems asocijuojasi su sausakimšais prekybų centrais, raudonų ar rožinių spalvų žaisliukais, širdutėm. Kitiems - tai meilės diena, kurią norima praleisti ypač romantiškai. Dar kiti vis suka galvą, kokią originalesnę dovaną reiks nupirkti jam arba jai... Viena iš išeičių turiningai praleisti vakarą – naktinis klubas su „šventine“ programa. Vienas iš tokių - klubas „Tarantino“, kuris kartu su pažinčių portalu GreitiPasimatymai.lt savo lankytojams, vienišiams, poroms, romantikams, nusivylusiems meile, draugams ir rėmėjams surengė griausmingą šokoladinę Šv.Valentino dieną „Illusions, Chocolate Valentine“.

Nors vasario 14-ąją naktiniai klubai siūlė išskirtines programas, prizus ir siurprizus, tačiau toli gražu nė vienas iš jų neviliojo pažadu suplakti didžiausią šokoladinį kokteilį Lietuvoje. Bet taisykles laužantis klubas Tarantino nusprendė pagerinti Lietuvos rekordą - suplakti didžiausią šokoladinį kokteilį. "Kai draugai pasakė, jog Valentino dienos vakarėlyje bus suplaktas didžiausias šokoladinis kokteilis, iškart sutikau, nes kas gi nemėgsta šokolado?", - puikia nuotaika spinduliavo Gintautė Vitkutė.

Vakarėlis skendėjo kvapo, skonio, vaizdo ir garso apsuptyje: klubo patalpos kvepėjo šokoladu, įsimylėjėliai buvo vaišinami šokoladu ir apdovanoti pažinčių portalo GreitiPasimatymai.lt firminiais marškinėliais bei puodeliais, taip pat gyvai koncertuojantys „šokoladiniai“ berniukai „L‘Afrika“ ir žinoma klubinė muzika stebino net ir daug ką mačiusius lankytojus.

GreitiPasimatymai.lt portalo tikslas ir misija yra skatinti gyvas, greitas pažintis ir gyvą bendravimą tarp žmonių, skatinti greitas pažintis, o taip pat įdomiai ir neįprastai praleisti pasimatymus. Portale galima perskaityti paliktas žinutes tų žmonių, kurie nori susipažinti gyvai ir sutiktų nueiti į pasimatymą, perskaityti pažinčių portalo siūlomas pasimatymų idėjas, kuriose galima surasti patarimų, kaip praleisti pasimatymus turiningai...

Žinomi Dj‘ai - Dj Matthew Glow, Dj St. Stereo, Dj Martyn Virgin, Dj Shugar (Kamrenunas) - suteikė progą porelėms drauge pašokti, o vienintelė afrikiečių „šokoladinė“ grupė Lietuvoje "L'Africa" vakarėliui suteikė įdomų prieskonį ir pristatė afroreggae stiliaus muziką.“Mūsų grupė - labai kosmopolitiška ir spalvinga. Muzikos stilių galėčiau apibūdinti taip: eklektiškas, kuriame susijungia afrikietiškas temperamentas ir europietiškos pop muzikos elementai”,- pasakoja afrikietis Jacky Mulumba iš Kongo Kastis. O jazz‘o ritmus atliko naujas ir veržlus saksofonistas, pasivadinęs kiek banaliai - Sax machine.