Savas.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Šioje medžiagoje bet kuriuo metu gali būti atlikti pakeitimai ar pataisymai.

Portalas nėra atsakingas už medžiagoje esančių nuorodų į kitas svetaines turinį.

SAVAS negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų.

Bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi portalu kaip paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Komentarai priklauso jų autoriui. SAVAS jų nekoreguoja ir neatsako už jų turinį.SAVAS.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.