Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Pienės debesėliai

Šiandien siūlome Jums mažytę tapybos ant audinio pamokėlę. Kadangi rankdarbiai ne mano stichija, galiu pasigirti tik tuo, ką pagaminti užtrunka nedaug laiko, galima kuo labiau automatizuoti arba visiškai improvizuoti.

Žaismingas kilimėlis

Kilimelis is siulu

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų mokykloje, per darbų pamoką (berods taip vadindavosi), tekdavo daryti tokius kamuoliukus iš siūlų. Štai kokį interjero papuošimą galima iš jų pasidaryti!

Paveikslas, kurį gali pasigaminti kiekvienas!

Matyt gimiau neturėdama jokių meninių sugebėjimų. Jei paimu teptuką į rankas, tai dažų būna visur išskyrus ant drobės. Jei reikia kažką klijuoti, būna dar blogiau...

Todėl labai mėgstu įvairius lengvai padaromus kūrinius. Jie nereikalauja nei daug laiko, nei daug investicijų ir kas visų svarbiausia, pagaminti gali net tokie kaip aš. Šiandien rekomenduoju pasigaminti paveikslą!

Šį savaitgalį mados dirbtuvėse moterys kurs ir atnaujins pabodusį garderobą

 Šiais laikais išsiskirti ir puoselėti individualų stilių gali būti sunku. Daugumos mūsų spintos pilnos drabužių ir aksesuarų, kokius turi tūkstančiai kitų žmonių, apsipirkinėjančių populiariose, bet masinės gamybos produkcija prekiaujančiose parduotuvėse. Tam, kad moterys suteiktų drabužiui ar aksesuarui savito ir individualaus stiliaus, dažnai pritrūksta tik idėjos, todėl prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ tris rugsėjo savaitgalius rengiamados dirbtuves. Jose apsilankiusios moterys galės išbandyti užsienyje išpopuliarėjusio judėjimo „Pasidaryk pati“kūrybines erdves ir atnaujinti pabodusią aprangą.

EBRU

11EBRU – tai turkiška meno rūšis, kuri naudojama ir kaip terapijos priemonė. Išties tai yra nepaprastas dalykas. Viską lemia vanduo, spalvos ir judesys. Jei nori nuraminti savo emocijas, sielą ir suprasti, jog ir tu gali piešti, išbandyk EBRU meną. Tikrai nenusivilsi!

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player