Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Pyragas su apelsinu

20140223 202921Dabar parduotuvėse kaip tik nuolaidos apelsinams. Taigi ta proga prisipirkau apelsinų... daug apelsinų... Po kelių dienų tie apelsinai jau kaip ir atsibodo, norisi kažko įdomesnio. Susiradau tokį receptuką. Pabandžiau. Patiko :) Rekomenduoju ir Jums!

 

Bandelių receptas

bandelesVisos mes, merginos, norime atrodyti dailiai bei gražiai. Nuolat bijome suvalgyti per daug kalorijų turinčio maisto. Tačiau šį kartą siūlau pamiršti įvairiausias dietas, kalorijas, baimes ir tiesiog pasimėgauti studentišku gyvenimu ir virtuvės teikiamais malonumais.

Kai kvepia Kalėdomis...

PC021224Į duris pamažu beldžiasi (ne)laukta žiema. Susisupus į šiltą chalatą stebiu krintančias snaiges ir net bijau iškišti nosį pro duris, kur pasitiks pirmasis šaltukas. Šiaip ne taip prisiverčiu išeiti pro duris ir keliauti į universitetą, nors slidžios gatvės nekelia jokio pasitikėjimo. Esu viena iš daugelio į paskaitas vėluojančių kursiokų, nuo šalčio nušalusiomis nosimis ir suirzusių ne tik dėl ledo, bet ir transporto kamščių. Kiekvieno akyse matyti begalinis troškimas grįžti į šiltą lovą ir geriant karštą kakavą mėgautis geru filmu. Na, gal dar kramsnoti šokoladą. Arba mandarinus. Arba ką nors daug skanesnio, taip bandant sušilti ir prisivilioti Kalėdų dvasią.

Kriaušių pyragas

201309271129Visai neseniai dalyvavau viename moteriškame pokalbyje apie tai, kad vyrai neretai yra kur kas geresni kulinarai negu moterys. Nesuprasi, ar jie intuityviai žino, ką daryti, ar drąsiai eksperimentuoja, tačiau jiems tai puikiai sekasi. Na, o mes, moteriškės, dažniausiai pasiimame receptą ir atidžiai jo laikomės. Šįkart man teko šiek tiek pabūti vyru ir paeksperimentuoti virtuvėje.

Obuolių pyragas

DSC00641blogSparnuota frazė genialumas slypi paprastume puikiai tinka iliustruoti sumanymui lietingą popietę iškepti obuolių pyragą, kai norisi ko nors skanaus, tačiau pernelyg tingisi kulniuoti į parduotuvę prisipirkti reikiamų produktų bei ilgas valandas tūnoti virtuvėje. Rudeniui spėjus įsibėgėti kone kiekvieno namuose, vaisių induose ar pintinėse guli raudonskruosčiai, šiemetiniai obuoliukai, surinkti pas bobulę kaime, dosnios kaimynės atvežti iš sodo ar ryte pas linksmą dieduką nupirkti turguje. O visus kitus obuolių pyragui reikiamus ingredientus tikrai kiekvienas turime savo virtuvinėse spintelėse ir šaldytuvuose. Nors dabar prisiminiau, kad esu buvusi namuose, kuriuose negalėjome rasti cukraus, mat šeimininkai jo paprasčiausiai nenaudoja... Na, bet šį kartą ne apie tai, tad susukam viršugalvy kuodukus ir judam į virtuvę!

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player