Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Mokslininkai: politika turi remtis mokslu pagrįstais sprendimais

Lietuvos mokslo taryba per 5 metus finansavo 213 mokslinių tyrimų, pagal kuriuos valdžios institucijoms parengtos rekomendacijos, susistemintos žinios, susijusios su visuomenei aktualiomis problemomis bei galimais jų sprendimo būdais. Valstybės politikos formuotojams nacionalinės mokslo programos (NMP) – galimybė kasdienėje veikloje vadovautis mokslinių tyrimų rezultatais ir taip stiprinti žinybinių institucijų kompetenciją.

Greita mada nepraeina jau ketvirtą dešimtmetį

20130727 205346Liepos 27-oji diena lietuviams įsimins ne tik į celofaninį maišą suvyniotu P. Gražuliu ir lygių teisių paradu bei krūva policijos pajėgų – tuo pačiu tai diena, kai legendinė britų grupė Depeche Mode (apytikslis vertimas iš prancūzų kalbos - „greita mada“) trečiąjį kartą sugrįžo į Lietuvą ir užlipo ant Vingio parko scenos.

Tolimieji Rytai – žavesys iš objektyvo

968982 10201688818761084 808213518 n

Malonus kavos aromatas, jauki, netgi gana romantiška aplinka, pozityviai nusiteikę smalsūs žmonės, didžiulis projektorius, ir šalia jo: keliautojas – fotografas. Taip atrodė neseniai vykęs knygos „Azijos dvasia“ pristatymas.

KTU studentai mokslu gali atskleisti apgaulę

Norite įkalti vinį, bet neturite plaktuko? Susišaldykite bananą! Norite apsisaugoti nuo prekeivių, bandančių įsiūlyti nereikalingas prekes? Klauskite patarimo KTU studentą. Aprašytuosius ir daugybę kitų triukų bei įdomių eksperimentų galima pamatyti jų siūlomoje programoje „KTU – Kaunui“.

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player