Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Laipiojimo projektui „Yra problemų“ jau 1 – eri!

 

Nuotrauka

"Miegančiuose drambliuose“ šiais metais ypatingai daug problemų. Jei nežinai kas tai - kviečiame išbandyti!

Kovą minime laipiojimo projekto „Yra problemų“ pirmąjį gimtadienį. Prieš metus startavęs projektas Miegančių Dramblių klientams pasiūlė galimybę išbandyti savo jėgas bandant įveikti įvairaus sudėtingumo laipiotojiškas problemas. Ir nuo tada problemų pasipylė šimtai! Laipiotojams teko išlieti nemažai prakaito siekiant įveikti kas dvi savaites atsinaujinančias laipiojimo kliūtis. Čia svarbiausia ne tik fizinis kūno pasiruošimas, bet ir geras veiksmų apmąstymas prieš lipant trąsą.

JCI Kaunas: tobulėjimui ribų nėra arba startuoja JCI Webinarai

jci webinaraiKaip save motyvuoti? Kaip rasti savo kelią? Kaip pradėti verslą? Kaip gyventi sveikiau? Kaip gi? Tai klausimai, kuriuos šiuo metu užduoda daugelis jaunų žmonių. Nebesikankinkite! Kaip žada nevyriausybinės organizacijos JCI Kaunas nariai, kiekvieną ketvirtadienį po įkvepiantį video su nauja žinių doze ir atsakymais į rūpimus klausimus iki šių metų pabaigos.

Startuoja projektas „Jaunimo darbo rinkos lyderiai“

861513 78366177Lapkričio 21 d. VšĮ ,,Verslo iniciatyva" pradeda Kauno savivaldybės remiamą socialinį projektą ,,Jaunimo darbo rinkos lyderiai".

Jaunimui neretai stinga tam tikrų praktinių įgūdžių efektyviai ieškant darbo bei profesinės patirties, kurios primygtinai reikalauja dauguma darbdavių. Projektu ,,Jaunimo darbo rinkos lyderiai“ siekiama prisidėti prie jaunimo užimtumo darbo rinkoje skatinimo: mokyti jaunimą pažinti save, parengti CV, motyvacinį laišką bei tinkamai pasirengti darbo pokalbiui.  Projekto dalyviai taip pat turės galimybę sudalyvauti tikrame pokalbyje dėl darbo ar praktikos vietos su projekte dalyvaujančiomis įmonėmis.

Šiais metais į veiklas įtraukiama  ir antrus metus vykstanti  Moksleivių praktikos savaitė, kuri pirmą kartą Kaune startavo 2013 m. pavasarį.

 

Projekto veiklos:

Lapkričio 21 d. - Pristatomasis renginys ir lektoriaus Aurimo Vietrino paskaita ,,Žinai ko nori, atėjai – Tu gali!“.

Lapkričio 28 d. - Gyvenimo aprašymo (CV) mokymai ir specialistų pagalba.

Gruodžio 5 d. -  Motyvacinio laiško mokymai ir specialistų pagalba.

Gruodžio 12 d. - Pasirengimo darbo pokalbiui mokymai.

Sausio 3 - 31 d. -  Simuliaciniai pokalbiai su darbdaviais pristatant paruoštą CV ir motyvacinį laišką.

Kovo 17-21 d. - Moksleivių praktikos savaitė (dalyvauja tik moksleiviai).

Dalyvių registracija: http://jdr.lt/index.php/registracija/

Daugiau informacijos apie projektą: http://jdr.lt/

Moksleivių debatų turnyras „Eurodebatai“

debataiNori laimėti kelionę į Briuselį? O gal profesionalius debatų mokymus? Sekasi argumentuotai dėstyti mintis? Norėtum save išbandyti debatuose? O gal jau esi dalyvavęs, ir užsikrėtei? Dalyvauk „Eurodebatuose“! Tai Jaunimo Europos komandos ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamas moksleivių debatų turnyras, kurio metu dešimtyje Lietuvos miestų susitiks 20 debatų komandų. Jaunuoliai, padedami patyrusių debatų dalyvių, diskutuos Lietuvai ir jaunimui aktualiomis Europos Sąjungos temomis.Kaune „Eurodebatai” vyks lapkričio 28d., 16val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Ožeškienės g. 18).

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player