speed_dating_thumbTie, kurie turi antrąsias puses gali pagalvoti“ patys kalti-neieško, todėl ir vieniši“. Pasvarstykime, kur galima surasti savo antrąją pusę:

  1. Mieste, Akropolyje, troleibuse- hmmm, labai daug šansų, kad tokiose vietose galima pamatyti sau patinkantį asmenį, tačiau kiek šansų, kad pirmoji simpatija turės kažkokią ateitį? Jeigu taip išeitų, kad jūsų žvilgsniai susidurtų ir jūs pasikeistumėte šypsenomis ir akių flirtu, kokia tikimybė, kad tas ar ta neturi kitos, antrosios pusės, o toks flirtas tėra nekaltas prasiblaškymas nevedantis į niekur?( arba vedantys ties kūniškais malonumais, bet nieko daugiau?)
  2. Universitete – atsipeikėkite, dauguma studijuojančių asmenų turi antrąsias puses, o tie ir tos, kas jų neturi yra ištroškę linksmybių, bei šventimo maratonų ( kalbant apie pirmakursius). Žinoma, galima čia susirasti gyvenimo meilę, tačiau universiteto sienas daug dažniau ramsto merginos, nei vaikinai.
  3. Klubuose – kaip žinome, klubuose lankosi „mergišiai“, bei vienos naktelės nuotykių atstovai, taip pat asmenys, kurie išdūmė „pasiausti“, atsipalaiduoti. Merginos taip pat eina į klubus pasilinksminti, galbūt pasąmonėje turėdamos viltį susirasti vaikiną, bet abejoju, ar galvojame, kad klube galima susirasti SAVO GYVENIMO ŽMOGŲ.
  4. Vakarėliuose- jeigu darai vakarėlį, tai dažniausiai jame renkasi savi draugai, geri pažįstami. Su tokiais žmonėmis smagu, gera pabūti, bet ar juose įsižiebs kažkas daugiau?-retas atvejis.
  5. Internete – gali prisimeluoti tiek, kad pats užmirši ką melavai. Tokia pažintis yra lydima nežinios, neaiškumo, bei rizikos. Gali susitikti su žmogumi, kuris apie save „stebuklus“prirašė,bet susitikus supranti, kad vietoj princo ant balto žirgo atjoja Jonelis su savo pilkuoju asilu.

Tokią vienišų žmonių problemą pastebėti nėra sunku, galbūt todėl atsirado nauja, jau užsienyje gerai žinoma alternatyva – "Speed Dating`as" , lietuviškai  „greitasis pasimatymas“. Toks pasimatymas - puiki galimybė pabendrauti, susipažinti ir praplėsti jeigu ne gerbėjų, bei simpatijų sąrašą.

Šis susitikimas vyksta kavinėje, kurioje vieniši (arba nepakankamai laimingi) asmenys ieško antrosios pusės, arba tiesiog žmonių pabendravimui. Prie kiekvieno staliuko sėdi dalyvės, kurios laukia ateinančių džentelmenų. Tiek vyrai, tiek moterys renkasi partnerius ir savo anketoje žymi asmenys, su kuriais norės pasikeisti kontaktais. Bendravimas vyksta keturias minutes, per kurias, kaip teigia dalyviai gali susidaryti apie žmogų įspūdį.

Kaip teigia šios idėjos sumanytoja, bei įgyvendintoja Auksė, tokie pasimatymai vyksta realiai ne dėl pelno, o iš idėjos. Iš tikrųjų paskaičiavus, kad už 15 Lt Kaune, 20Lt Vilniuje mokestį, į kurį įskaičiuota arbata/kava/vynas ( gali pasirinkti), bei sukurta romantiška aplinka ne ką ir sutaupysi. Kaip teigia Auksė, jai yra malonu, kai vieniši žmonės randa bendrus interesus, o galbūt ir gyvenimo meilę.

Negalvokite, kad „greitajam pasimatymui“ ryžtis gali tik žmonės, kurie yra vyresni, bei neturintys kitų galimybių susipažinti. Ne! Priešingai, tai žmonės ieškantys gyvenime kažko tikro, kažko, ko galbūt taip ir nerado. Jaunimo ir studentų ieškančių antrųjų pusių taip pat atsiranda, tik galbūt ne taip gausiai, kaip vyresniojo amžiaus. Ypatingai didelis skirtumas tarp ieškančių antrosios pusės asmenų yra 30-50 metų, nes moterų norinčių sudalyvauti tokiame pasimatyme vos ne dvigubai daugiau lyginant su vyrais.

Regint viską iš šalies jautiesi lyg atsidūręs spektaklyje, kur kiekvieno „aktoriaus“ judesiai, bei gestai pasakoja vis kitą istoriją. Štai pašnekovė Edita, po renginio puikiai nusiteikusi. Ji viliasi, kad simpatijos bus abipusės ir susitikima galės pratęsti ramesnėje vietelėje kitą dieną.

Egidijus, kitas pasimatymo dalyvis, atvirauja, kad jis čia atėjo ieškoti biznio partnerių, o ne meilių. Tik vėliau prisipažino, kad vis dėlto krito į akį porą dalyvių.

Paskutinė kalbinta dalyvė buvo truputėli nusivylusi, kad vyriškis su kuriuo tas keturias minutes puikiai pabendravo  yra vedęs.  Ji taip pat pastebėjo, kad yra vyrų „mamyčiukų“ ( nors atrodytų toks amžius!), kurie per keturias minutes spėja papasakoti visą savo giminės medį,bei augintinių vardus.

Nesvarbu, kurį jūs variantą pasirinkite, kaip ieškoti meilės, svarbu, kad jos ieškote, ja tikite ir tikrai žinote, kad kažkur tą žmogų tikrai sutiksite ir jis bus tas nuostabusis Jūsų Valentinas. O jeigu per Šv. Valentino dieną jūs esate be poros, nenusiminkite, juk geriau apsikabinus draugę žiūrėti muilo operą, nei, priešingu atveju, keiksnoti savo netikėlį draugą, kuris ir vėl užmiršo šią jums brangią dieną.