Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Jaunimas kviečiamas užfiksuoti stresą fotografijose

plakatas stresasStresą patiria daugelis žmonių – jis tapo kone kasdienybe, tačiau kaip su juo kovoti žino ne visi. Padėtį bent iš dalies imasi keisti dvi jaunimo organizacijos iš Lietuvos ir Lenkijos. Jos užsibrėžė tikslą suteikti moksleiviams žinių kaip atpažinti ir įveikti stresą. Viena iš programos „Veiklus jaunimas“ remiamos tarptautinės jaunimo iniciatyvos dalis – fotografijų konkursas.

Junior Peak Time 2013

601510 602496286459910 1365414863 nTarptautinis vyresniųjų klasių moksleivių verslumo konkursas

“Junior Peak Time”verslumo konkursas Baltijos šalių vyresniųjų klasių (9-12 klasės) moksleiviams. Jaunimui suteikiama galimybė varžytis ir tobulėti alternatyviame olimpiadoms konkurse, kurio metu jie spręs su verslo valdymu susijusias problemas (angl. case study), turės pademonstruoti analitinį mąstymą, komandinio darbo įgūdžius (prezentacijos), duomenų valdymo bei anglų kalbos žinias. rengiama bendradarbiaujant su Stokholmo Aukštąja Ekonomikos mokykla Rygoje.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro 25-ojo sezono pradžios koncerte virtuoziškumo fejerverkas su pianistu Nikolajumi Luganskiu

NikolaiLugansky caroline doutre„Maskvietis pianistas Nikolai Luganskij garbinamas už mąslų poetiškumą ir spindinčią virtuozeriją“ – rašoma Edinburgo festivalio, kuriame pianistas š. m. rugpjūtį surengė rečitalį, programoje 40-metis pianistas – Bacho konkurso Leipcige (1988),  X P. Čaikovskio pianistų konkurso (1994) ir daugelio kitų tarptautinių konkursų laureatas, geriausias Vasaros akademijos Mozarteume (Zalcburgas, Austrija) pianistas (1992), jau pelnė ir įvairių šalių (Danijos, Vokietijos, JK ir kt.) kritikų apdovanojimus.

Piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti

1195993 12335166Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d. minėdami 2001 m. Europos Komisijos paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti piešinių konkurse. Šis konkursas išsiskiria savo svarba, nes 2013 m. - tai Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai metai, kuriais žadama daug prisidėti prie Lietuvos įvaizdžio formavimo tarptautinėje visuomenėje.

Ieškoma aktorė vaidybiniam filmui – ja gali tapti tu!

Escaping sunshineBendro Lietuvos, Danijos ir Vokietijos vaidybinio filmo “Escaping Sunshine” („Pabėgimas iš Saulės miesto“) komanda, šiuo metu pradedanti pasiruošimą filmavimams, vieną vaidmenų nutarė pasiūlyti paprastai merginai, svajojančiai apie karjerą kine ir skelbia kol kas dar niekam nežinomų talentų atranką!

Get Adobe Flash player