Muzikos pedagogikos konsultacijosKauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) vasario 5 d., penktadienį, 19 val. džiazo Trio Griciūtė / Kanevičius / Mikalkėnas muzikos koncertas. TRIO atlieka improvizacinę muziką, balansuoja tarp šiuolaikinės muzikos ir džiazo muzikinių faktūrų. Koncerte skambės improvizacijos ir trio narių kompozicijos.

Bilieto kaina 5 Eur (su nuolaida moksleiviams, studentams ir turintiems „Daily Card" nuolaidų kortelę – 3 Eur). Bilietus galima įsigyti Kauno menininkų namų „Mūzų svetainėje", o taip pat visose TIKETA kasose.

Informacija tel. (8–37) 22 31 44.

Apie TRIO

Gailė Griciutė –  pianistė, improvizatorė, baigusi J. Sibelijaus muzikos akademiją Helsinkyje. Gailė yra koncertavus Japonijoje, Vokietijoje, Anglijoje, Olandijoje, Suomijoje ir kt. Taip pat Gailė yra šiuolaikinės muzikos ansamblio "Varjo" narė, bendradarbiauja su Yumiko Yushimoto, Arma Agharta, Aaron Keane ir kt.

Eugenijus Kanevičius – universalus kontrabosininkas, jo stilistinė amplitudė labai plati – nuo radikalaus free iki melodingo mainstream. Jo grojimas išsiskiria harmoniniu bei polifoniniu mąstymu, o kūryba linksta į savitą muzikos filosofiją, ypač ryškią jo sakraliniuose džiazo projektuose. Akustinio ir elektrinio bosų tembrinę paletę bosistas papildo elektroniniais priedais, taip pat gitara, trimitu, perkusiniais instrumentais bei balsu. Eugenijus Kanevičius džiazą groja nuo 1988 metų. Nuo to laiko jis muzikavo bemaž su visais žymiausiais Lietuvos džiazo kūrėjais: Skirmantu Sasnausku, Dainiumi Pulausku, Tomu Kutavičiumi, Liudu Mockūnu, Janu Maksimovičiumi, Arkadijumi Gotesmanu, Petru Vyšniausku, Arvydu Jofe, Egidijumi Buožiu, Artūru Anusausku; grojo Vladimiro Tarasovo "Lithuanian Art Orchestra", Kauno bigbendo, "Vilnius Jazz Quartet" sudėtyje. Bosistas pasirodo ir solo bei duetuose. Pastaraisiais metais Eugenijus Kanevičius dažnai muzikuoja duetu su saksofonininku Vytautu Labučiu, groja su jaunais Lietuvos džiazo novatoriais ("Traffic Quartet"). Su įvairiais projektais bosistas dalyvavo džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje (tokiuose kaip "JazzBaltica", "Pori Jazz").Eugenijus Kanevičius - ne tik Lietuvoje paklausus ansamblių narys. Jis nuolat muzikuoja su kitų šalių džiazo muzikantais, groja Estijos kolektyvuose: Raivo Tafenau grupėje, "Estonian Dream Big Band".

Arnas Mikalkėnas –  vadinamas tikro džiazo atlikėju. Džiazo, kuris nuolat tobulėja, randa vis naujų raiškos priemonių. Stažavosi pas Howardą Riley (Didžioji Britanija) bei Anto Pettą (Estija). Arnas Mikalkėnas yra koncertavęs Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Italijoje, Airijoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Norvegijoje ir kitur, daug groja Lietuvoje. Yra dalyvavęs gausybėje konkursų ir festivalių, pelnęs apdovanojimų. Yra bendradarbiavęs su Kenny Wollesen, Anne Liis Poll, Sean Francis Conway, Haakon Berre, Liudu Mockūnu, Francesco Angiuli, Artis Orubs, Lasse Lindgren ir kt.