Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Kaune plaukikai sieks kelialapių į olimpines žaidynes

Ketvirtadienį Kaune prasidės tris dienas truksiančios Lietuvos žiemos pirmenybės. Į plaukimo kompleksą “Girstutis” susirinks beveik 300 sportininkų  iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Moldovos.

KVIETIMAS teikti praktikos ir savanorystės pasiūlymus

Kviečiame Jus teikti praktikos ir savanorystės pasiūlymus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentams.

Jūsų pateikti pasiūlymai bus sudėti į praktikos ir savanorystės vietų katalogą, kurio pirmasis egzempliorius (popieriniu ir elektroniniu formatu) pasirodys š. m. kovo 16 d. „VDU Karjeros dienos 2016“ renginių ciklo metu. Vėliau toks katalogas bus leidžiamas periodiškai el. formatu. Šiais metais pasirodys dar 3 katalogai - gegužės, rugsėjo ir lapkričio mėnesių pradžioje.

Lietuviai planuoja kosminio palydovo misiją į Mėnulio orbitą

Ne pelno siekianti organizacija „XPRIZE Foundation“ 2007 metais paskelbė „Google Lunar XPRIZE“ kosmines varžybas. Šį konkursą remia kompanija „Google“. Tie, kas pirmieji ant Mėnulio paviršiaus nuleis privatų mėnuleigį, laimės dvidešimt milijonų dolerių. Viena iš konkurse dalyvaujančių komandų - amerikiečių kompanija „Astrobotic Technology, įsikūrusi Pitsburge, Pensilvanijoje. Įmonės atstovai Lietuvos kosmoso asociaciją pakvietė prisijungti prie skrydžio ir į Mėnulio orbitą siųsti lietuvišką kosminį palydovą.

JTBA organizuojami mokymai užsienyje

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia naudotis galimybe ir vykti į mokymo kursus, skirtus jauniems žmonėms ir su jais dirbantiems. Tarptautinių renginių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės iš Lietuvos ir atgal bei sveikatos draudimo išlaidas dalinai (ne daugiau kaip 90 proc.) finansuoja Agentūra.

LEU „Aukštųjų mokyklų mugėje 2016“ Kaune susitiks su moksleiviais

StudentaiMoksleivius, nežinančius, kur stoti baigus mokyklą, jų tėvus ir pedagogus Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) kviečia apsilankyti sausio pabaigoje Kaune vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje 2016“ ir rasti atsakymus į daugelį rūpimų klausimų apie studijų galimybes LEU.

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player