Developed in conjunction with Ext-Joom.com

„Mokslo sriuba“: kaip kuriamos televizijos laidos?

Pasaulyje yra apie 15 tūkstančių skirtingų televizijos kanalų. Daug žmonių dirba tam, kad grįžę po darbo laimingi įsijungtume televizorių. Kaip kuriamos televizijos laidos? Kaip žinių vedėjai skaito laidų tekstus? Kaip veikia televizijos bokštai? Kokį poveikį mums daro televizija? Naują pažinimo sezoną pradedantys „Mokslo sriubos“ kūrėjai kviečia susipažinti su televizija iš kitos pusės.

„Mokslo sriuba“: kaip šiandien tiesiami geležinkeliai?

 

Senovėje, norint iš vienos vietos į kitą nugabenti daug krovinių, buvo tik du pasirinkimai. Krovinius gabenti upėmis arba arklių traukiamais vežimais. Bet ką daryti, jei upė teka priešinga kryptimi nei reikia? Tada belieka arklių traukiami vežimai. Išradėjai galvojo, kaip sumažinti trintį. Ar žinojote, kad pirmųjų bėgių užuomazgos mena Senovės Graikijos laikus?

Kaip pomėgį paversti pragyvenimo šaltiniu?

KTU „Santakos“ slėnyje gruodžio 16 d. vyko antrasis „Tavo verslo maratonas – Technorama 2016“ renginys –  „Ar pomėgis gali tapti sėkmingu verslu?“. Renginio kviestiniai svečiai buvo „SEOHelis“ vadovas ir įkūrėjas Vytis Uogintas bei rašytojas-poetas ir UAB „Kokosas“ direktorius Mantvydas Leknickas, kurie kalbėjo apie tai, kaip pomėgis tapo jų pragyvenimo šaltiniu.

Kalėdinis plaukimo turnyras Kauno „Girstučio“ baseine

Žiemos pradžia – tai laikotarpis, kuomet didžioji dalis moksleivių gali lengviau atsikvėpti: mokytojai, tėvai yra pakilesnės nuotaikos, atlaidžiau žiūri į atliekamus darbus, visų emocijos persijungia į artėjančių švenčių rėžimą. Visgi sportininkams, net ir mažiesiems, žiema asocijuojasi su sparčiai įsibėgėjančiu treniruočių ir varžybų sezonu. Dėl šios priežasties „Girstučio“ baseinas gruodžio 12d. nusprendė pradžiuginti savo auklėtinius ir įprastinį treniruočių grafiką praskaidrinti kalėdiniu plaukimo turnyru.

Get Adobe Flash player