MIDI photo Savas35-osios Matematikų ir informatikų dienos kviečia ne tik savo fakulteto studentus apsilanyti jų renginiuose. Algirdas Kaušpėdas, Andrius Užkalnis, „Jama&W“, Marius Repšys ir dar daugiau lauks Jūsų per MIDI, o garsioji Roko Opera „PROTO_TIPAS“, vyksianti balandžio 24 d. Teatro arenoje, žada daug gero roko!

 

Šiemet, balandžio 16 - 24 dienoms Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentai organizuoja jau 35-ąsias fakulteto dienas – MIDI. Žinoma, tai nereiškia, kad šis renginys tik tiksliųjų mokslų mėgėjams – Matematikų ir informatikų dienų renginių spektras itin platus: nuo pirmą kartą MIDI istorijoje organizuojamos jungtinės konferencijos iki visą šventę vainikuosiančios MIDI Roko Operos. Tad kodėl verta dalyvauti?

Renginių ciklas bus pradedamas Atidarymo vakaru. Dalyvių laukia humoro šou, kurio metu puikią nuotaiką garantuos „Comedy Kasta“ vyrukai (Oleg Šurajev, Lukas Šidlauskas ir Vitalijus Gafurovas), o grupė „Jama&W“ neleis išsėdėti vietoje! Vakaro metu susirinkusieji galės ne tik bendrauti ir šėlti su MIF'iečiais bei kitais vakaro svečiais, švęsdami Matematikų ir informatikų dienų atidarymą, bet kartu bus įdomiai ir žaismingai supažindinti su MIDI savaitės programa.

Balandžio 17-ąją MIDI pakvies į konferenciją. Marius Repšys, Timūras Augucevičius, Algirdas Kaušpėdas, Jurgis Didžiulis, Andrius Užkalnis – ir tai tikrai nevisos įdomios asmenybės, su kuriomis bus galima padiskutuoti bei išgirsti šį tą įdomaus. Pranešėjai atskleis sėkmingos karjeros paslaptis, dažniausiai daromas klaidas ir tai, kaip pasipriešino visuomenės nustatytai tvarkai. Renginyje taip pat viešės įvairių kompanijų atstovai, o studentai daugiau sužinos apie patikusią įmonę iš pirmų lūpų.

Šiemet tradiciškai MIDI užbaigsianti jau 16-oji Roko Opera „Proto_Tipas“ skatins spręsti akademines problemas visiems kartu. Scenoje išvysite viską – nuo kasdienių rūpesčių, egzistencijos klausimų iki jau įsisenėjusių bėdų, kurios šiandien yra ypač aktualios ir vis garsiau diskutuojamos. Visa tai perteiks tie, kurie su įvairiais rūpesčiais susiduria kasdien – studentai. Jie bandys įsikūnyti į personažus, kamuojamus kasdienės sistemos, stereotipų ir siekiančius idealų.

Bilietus į MIDI Roko Operą jau galima įsigyti internetu Bilietų pasaulyje bei Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete.

Ir tai tikrai ne viskas! Daugiau informacijos rasite www.midi.lt bei MIDI Facebook’e.