Developed in conjunction with Ext-Joom.com

„EuroBasket 2013“ laukti neprailgs – startuoja turas „3 už Lietuvą“

 

Šalį netrukus vėl užplūs oranžinė karštinė, kai visų dėmesį prikaustys Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės pasirengimas Europos čempionatui ir rugsėjį prasidėsiančios „EuroBasket 2013“ rungtynės. Bene svarbiausio metų sporto įvykio laukti padės Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ organizuojamas krepšinio 3X3 turnyras „3 už Lietuvą“. Visą rugpjūtį vienuolikos Lietuvos miestelių bendruomenių krepšinio mėgėjai turės galimybę mesti iššūkį profesionalią karjerą baigusioms krepšinio žvaigždėms.

Mantas Kalnietis: „Studentų krepšinyje atiduodavau visas jėgas“

DSC 9499„Nesvarbu, kokia tavo specialybė, stenkis atlikti savo darbą 100 procentų. Jei nori būti geresnis už kažką, dirbk daugiau už kitus“, – jaunimui pataria Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšinio komandos įžaidėjas Mantas Kalnietis, savo laiku atiduodavęs visas jėgas ne tik Kauno „Žalgiryje“, bet ir Vytauto Didžiojo universiteto komandoje. VDU verslo vadybos bakalauras M. Kalnietis pasidalino prisiminimais apie studijas ir krepšinį bei atskleidė, kuris dėstytojas padėjo įveikti stresą prieš baigiamojo darbo gynimą.

Kauno „Žalgirio“ šokėjų vadovė Diana: šokio aprangą apsirengiame per trisdešimt sekundžių

sokejosKaip ir žadėjome, „SAVO“ skaitytojams pateikiame antrąją interviu su Kauno „Žalgirio“ šokėjomis dalį. Šį kartą klausimais atakovome ne tik energingąją kolektyvo vadovę Dianą, bet ir visas likusias kolektyvo nares. Turime blogą naujieną šių merginų gerbėjams: beveik visos kolektyvo narės turi širdies draugus. Savųjų „princų“ dar nesutiko Medeina ir Diana. Pataroji teigė, kad niekaip nepavyksta išsirinkti iš gausaus gerbėjų būrio. Tačiau neverta nukabinti nosių, jei kas nors nuspręs keliauti meilės žygius merginų širdžių link, turime puikų patarimą: tai darykite nešini rožių, gerberų arba tulpių puokšte, nes šios gėlės merginoms patinka labiausiai. Pavyko išpešti daug įdomios informacijos, kurią mielai pateikiame jūsų teismui.

Kauno „Žalgirio“ šokėjų vadovė: mes į aikštelę einame ne vyrų ieškoti, o dirbti

sokejosŠį kartą „Antrosios religijos“ taikiklyje ne krepšininkai, o labai artimai su krepšiniu susijęs dvylikos merginų kolektyvas – Kauno „Žalgirio“ šokėjos. Tai merginos, kurios kiekvienų „Žalgirio“ namų rungtynių metu linksmina ir džiugina krepšinio aistruolius, minutės pertraukėlių metu atlikdamos akrobatinius triukus. Merginos mielai sutiko pabendrauti su Lietuvos studentų laikraščio SAVAS žurnalistais. Šokėjos atskleidė ne tik kai kam jau žinomus faktus, bet ir labai asmeniškus ir intriguojančius dalykus. Šį kartą kalbėjome su Kauno „Žalgirio“ šokėjų vadove.

Diana, kaip susikūrė jūsų kolektyvas?

Anksčiau Kauno „Žalgiryje“ šoko Klaipėdos šokėjos, tuomet gimė mintis, jog Kauno miestui reikėtų turėti stiprų savo  šokėjų kolektyvą. Paskelbiau atranką ir netrukus pradėjo formuotis kolektyvas. Pirmoji mūsų komanda, kurios rungtynių pertraukėlių metu šokome, buvo Kėdainiuose. Du metus mes buvome Kėdainių krepšinio klubo palaikymo šokėjos. Tada mus pastebėjo Kauno „Žalgirio“ atstovai.

Paulius Jankūnas: apie šeimos pagausėjimą, sportą ir mokslus

aut._Alfredas_Pliadis“Antroji religija” ir toliau kalbina Kauno “Žalgirio” žaidėjus. Šį kartą mūsų pašnekovas – pasaulio čempionato medalininkas Paulius Jankūnas. 26-erių metų kaunietis krepšininkas mielai sutiko atsakyti į studentų laikraščio „SAVAS“ ir jo skaitytojų užduotus klausimus.

“Žalgiryje“ žaidi nebe pirmą sezoną, ką tau reiškia vilkėti šio klubo marškinėlius?

„Žalgiris“ yra legendinė komanda, kiekvieno vaiko, paauglio svajonė žaisti šiame klube.

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player