Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Kad atliekos neterštų pasaulių...

Prabėgo karšta, linksma ir spalvinga vasara. Pajutę gaivaus rudens žingsnius, grįžtame prie darbų ir mes. Į galvą pradedant lįsti rimtoms ir protingoms idėjoms, retkarčiais susimąstome, ar tikrai vasarą praleidome gerai, nekenkdami aplinkai. Tokia jau “žaliai“ mąstančios rubrikos dalia. Pirmiausia mintis ateina apie atliekas. Keliaujant mažesniuose miesteliuose buvo matyti dar nuo pavasario sukrauti padangų ir senų baldų kalnai, poilsiaviečių pievos padailintos iškylai suvartotų produktų pakuotėmis, o valstybės įstaigos garsiai dejuoja, kad eilinį kartą bus sudėtinga rasti lėšų visa tai sutvarkyti. Ar iš tiesų mes esame tokie blogi?

Pasaulinę gyvūnijos dieną zoologijos sodas skiria išnykusiems Lietuvos gyvūnams

Spalio ketvirtą dieną Lietuvos zoologijos sodas minės Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiais metais zoologijos sode vyks renginys, skirtas išnykusiems Lietuvos gyvūnams – renginio metu dalyviai ne tik sužinos apie Rudąją mešką, Elniavabalį ir drugelį, nuotaikingu pavadinimu Baltamargė meškutė, tačiau galės sudalyvauti ir begalėje įdomių užsiėmimų.

KAUNAS: Kapo duobė gyvam arba iš veidrodžio žvelgiančios budelio akys

 Koks nuostabus metas pavasaris - žydi pirmosios gėlės, medžiai apsipila pumpurais, mus traukia atgimusi gamta bei pirmi saulės spinduliai .... Ir nuostabiame pavasariniame peizaže - kapo duobė gyvam....

Kas rytą prabudę mes dirstelim į veidrodį, o kaip jaučiasi tas , į kurį iš veidrodžio žvelgia budelio akys? Kaip gali gyventi toliau tas, kurio rankos suteptos nekalto gyvio krauju? Kaip gali mylėti širdis, kuri be jokių skrupulų sprendžia, kam gyventi , o kam mirti?

Nesuprantate , mieli skaitytojai, apie ką aš čia? Tai, ką teko pamatyti ir patirti mums taip pat ne iš karto supratome.

Žvilgsnis į Islandiją: kur geriau?

thumb DSCF6929Islandija – ne vieno lietuvio išsvajota šalis. Išskirtinis kraštovaizdis, atsiveriantis dar leidžiantis lėktuvu, vos keletas truputį didesnių miestelių ir taisyklių nesilaikantys islandai. Toks pirmasis įspūdis pasitiko pernai gegužę. Šalis, kuri pirmoji pripažino Lietuvos nepriklausomybę 1991 metais. Tai kokia ta Islandija? Apžvelkime keletą ekologinių aspektų pačia plačiausia prasme.

Už tarpinius „Mes rūšiuojam“ rezultatus – papildomi prizai

asadauskaite elektronikaSusumavus aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam“ pirmojo šių mokslo metų pusmečio rezultatus, projekto organizatoriai nusprendė paskirti ne tik po žadėtą 1000 litų geriausiai kiekvienos apskrities mokyklai, bet ir papildomus prizus aktyviausioms mokykloms kiekvienoje savivaldybėje – kiekviena jų gaus po 200 taškų, už kuriuos galės įsigyti reikalingų prizų.

  1. Nauji
  2. Populiarūs
  3. Vertinami
Get Adobe Flash player