Spalio ketvirtą dieną Lietuvos zoologijos sodas minės Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiais metais zoologijos sode vyks renginys, skirtas išnykusiems Lietuvos gyvūnams – renginio metu dalyviai ne tik sužinos apie Rudąją mešką, Elniavabalį ir drugelį, nuotaikingu pavadinimu Baltamargė meškutė, tačiau galės sudalyvauti ir begalėje įdomių užsiėmimų.

Lietuvos zoologijos sodas Pasaulinės gyvūnijos dienos proga nori atkreipti dėmesį į gyvūnų priežiūros ir globos klausimus. Šiuo metu Lietuvos radonojoje knygoje yra užfiksuota per 767 nykstančių gyvūnų rūšių, todėl renginio metu bus galima susipažinti ir su gyvūnų globos teisų ir nykstančių rušių išsaugojimo temomis.

Renginio metu dalyviai bus kviečiami stebėti Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasirodymą, kurio metu bus demonstruojama kaip nelaimės atveju yra gelbėjamos įvairios gyvūnų rūšys. Renginyje bus galima sudalyvauti ir užsiėmime, kuriame dalyviai sužinos apie medžioklės ir brakonieriavimo ypatumus. Viso renginio metu zoologijos sode veiks meno dirbtuvės – tiek mažieji tiek jau vyresni renginio lankytojai galės išmokti gaminti lipdinius iš molio arba akvarelės liejimo meno.

Visą dieną zoologijos sode šurmuliuos mažieji dalyviai, atvykę iš darželių bei mokyklų. Lankytojai bus kviečiami prisidėti piešiant, karpant, spalvinant ir žaidžiant įdomius edukacinius žaidimus, skirtus susipažinti su išnykusiomis gyvūnų rūšimis Lietuvoje. Mokyklos kvies sužinoti apie Rudąją mešką, dalyvaujant interaktyviuose užsiėmimuose. Lakytojai taip pat galės išmokti lankstyti drugelius iš balionų kompozicijų arba bandys kurti eileraščių montažą apie įspūdingąjį Elniavabalį.

Renginio pradžia 13 valandą – Lietuvos zoologijos sodas laukia Jūsų atvykstant!